Sodo Technikos Remontas Kaune

Norėdami palikti sodo techniką remontui susisiekite telefono NuMeriu: +370 631 21112
Arba atvykite pas mus į servisą esantį adresu: Žemaičių pl. 66, Kaunas (Šilainių turgaus teritorijoje).

Sodo technikos remontas ir priežiūra

Jei ieškote specialistų, kurie gali pašalinti Jūsų sodo technikos gedimus, ar pakeisti senas, sugedusias dalis naujomis, esate tinkamoje vietoje! Mes visada esame pasiruošę pasirūpinti Jūsų turima sodo technika, jog Jūsų sodas ar veja nebūtų palikti be priežiūros ir garantuojame, jog visada liksite patenkinti, mūsų siūlomų paslaugų kokybe ir prieinama kaina.

Kokius sodo technikos remonto darbus atliekame?

Galime atlikti šiuos remonto darbus, Jūsų sodo technikai:

Žoliapjovių gedimai

Atliekame žoliapjovių peilių galandimo ir keitimo darbus, pakeisime oro ir tepalų filtrus, eigos diržus. Taip pat atliekame ir vidinių žoliapjovės dalių remonto darbus, kaip variklio, ar karbiuratoriaus gedimas.

Trimerių gedimai

Atliekame trimerių kuro sistemos patikrinimą, jei reikia, ją pakeičiame. Taip pat atliekame trimerių oro filtrų, karbiuratorių, žvakių remonto darbus. Beabejo atliekame ir trimerių peilių galandinimo ir keitimo darbus.

Pjūklų gedimai

Atliekame labiausiai problematiškų pjūklo dalių – grandinės ir peilių galandinimo, keitimo darbus. Taip pat galime atlikti vidinių, benzininio ar grandininio pjūklo, dalių remonto darbus, tokių kaip sankaba, alkūninis velenas, cilindras, žvakė ar kitos vidinės pjūklo dalys.

Sodo traktoriukų gedimai

Atliekame sodo traktoriukų peilių galandinimo ir keitimo darbus. Taip pat galime pakeisti trūkusius diržus, bei atlikti vidinių sodo traktoriuko dalių remonto darbus, tokių kaip variklis ar karbiuratorius.

Kiti sodo technikos remontos darbai

  • Zongshen variklių keitimas.

     

  • Gyvatvorių žirklių galandinimas.

     

  • Benzininių siurblių vibro plokščių remontas.

Atsitikus bet kokiam, Jūsų turimos sodo priežiūros įrangos gedimui, ją visada galite atvežti į mūsų servisą, esantį Kaune, Šilainių mikrorajone adresu Žemaičių pl. 66 (šilainių turgaus teritorija), mes išsiaiškinsime problemą ir pasirūpinsime, jog gedimai būtų pašalinti kokybiškai ir greitai už gerą kainą!

Kokių gamintojų sodo technikos remonto darbus galime atlikti?

Mūsų siūlomi sodo technikos remonto darbai, tinka tokių gerai žinomų gamintojų technikai, kaip Stihl, Husqvarna, Stiga, Honda, Castelgarden, John Deere, Makita, MTD, Alko ir dar daugeliui kitų. Taip pat galime atlikti ir kinietiškos sodo technikos remonto darbus. Mes didžiuojamės galėdami atlikti labai kokybiškus remonto darbus, Jūsų sugedusiai sodo technikai, už Jums prieinamą kainą!

Sodo technikos remonto ekspertaiJei Jūsų sodo techniką ištiks bet koks gedimas, visada galite kreiptis į savo srities profesionalus – PartsGarden.lt, kurie visada pasiruošę atlikti sodo technikos remonto darbus kruopščiai ir kokybiškai! Ar tai būtų žoliapjovės peilio galandinimas, ar pjūklo grandinės keitimas, mes pasirengę Jums padėti tai atlikti. Vienas iš mūsų teikiamų, sodo technikos remonto, privalumų yra tas, jog tokias dažniausiai gendančias, ar daugiausiai priežiūros reikalajaunčias atsargines dalis, kaip žoliapjovių, trimerių, pjūklų ar sodo traktoriukų peiliai, įvairių tipų pjūklų grandinės, visada turime pas save. Tai reiškia, jog rinkdamiesi mus, kaip Jūsų turimos sodo technikos prižiūrėtojus, ne tik gausite kokybiškų sodo technikos remonto darbų garantiją, tačiau ir sutaupysite laiko, nes Jums nereikės užsisakyti reikiamos dalies, laukti kol ji bus pristatyta iš tiekėjo, viskas bus atlikta iš karto atvežus savo sugedusią sodo techniką į mūsų servisą!