Didmeninė Prekyba

Norėdami turėti prieigą prie didmeninės prekybos užpildykite formą žemiau ir mes su jumis susisieksime.

Prireikus atsarginės dalies Jūsų turimai sodo technikai, mūsų elektroninėje parduotuvėje nesunkiai rasite tai, ko ieškote. Dešimt prekių kategorijų, apimančių žoliapjovių, pjūklų, krūmapjovių, trimerių, traktoriukų, ir variklių dalis, o taip pat ir atsarginius peilius, įrankius ir kitus priedus – leis išsirinkti priimtiniausią variantą. Čia pat rasite ir didelį sodo technikos bei variklių pasirinkimą. Dar vienas privalumas, kurį džiaugiamės galėdami pristatyti – tai didmeninė prekyba.

Galimybė savo klientams pasiūlyti prekes didmena reiškia, jog gebame užtikrinti, jog prireikus didesnio kiekio vienodų prekių – nesunkiai išpildysime Jūsų užsakymą. Tokiu būdu sutaupysite visapusiškai – tiek laiko, tiek finansine prasme. Tie, kuriems teko susidurti su situacija, kuomet prekių reikia greitai, o jas tenka užsakinėti iš skirtingų tiekėjų, gali patvirtinti, kad tai tampa nemenku kantrybės išbandymu. Klientai neretai pasakoja susiduriantys su siuntų vėlavimu, siuntinių pasimetimu arba kitų, nei užsakytos, prekių atkeliavimu. Todėl paslauga, kurią galima apibūdinti trimis žodžiais „reikiamas kiekis, greitai ir kokybiškai“ skamba tikrai puikiai. Be to, nenorintiems naudotis elektroninės parduotuvės paslaugomis, visuomet suteiksime konsultaciją telefonu ir pakviesime apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje, kurią rasite Kaune, adresu žemaičių pl. 66.

Mūsų siūloma technika ir atsarginės dalys, parduodamos didmena, visų pirma, bus puikus sprendimas įmonėms. Patogu rinktis patinkančias prekes didmena toms įmonėms, kurios teikia sodo priežiūros darbus. O taip pat ir toms, kurios tiesiog rūpinasi įmonės buveinę supančia aplinka ir ieško technikos, leisiančios išlaikyti nepriekaištingą, reprezentatyvų vaizdą. Dažnai tinkamas technikos pasirinkimas leidžia padidinti dirbančių žmonių našumą ir sumažinti darbams skiriamo laiko kiekį. Todėl įrankių charakteristikoms ir palyginimui reikėtų nepagailėti skirti laiko ir paskaičiuoti, kas atitinkamu atveju labiau apsimoka. Galbūt galingesnis įrankis sutaupys nemažai žmonių energijos ir laiko? Didelis žoliapjovių, pjūklų, krūmapjovių, trimerių, traktoriukų ir variklių dalių pasirinkimas ir galimybė įsigyti jas dideliais kiekiais bus patrauklus servisams, užsiimantiems sodo technikos remontu. Tokiu atveju, remonto darbais užsiimantiems yra patogu turėti tam tikrų detalių atsargas savo servise, idant kiekvienąkart prireikus, nereikėtų vykti ieškoti reikiamos dalies ar užsakinėti internetu. Taip pat didmeninė prekyba gali būti patogi ir naudinga paskiriems meistrams.

Pagrindinis mūsų tikslas turėti tokią pasiūlą, kad mūsų asortimente atrastų sau reikalingas prekes net ir išrankiausias pirkėjas. Kodėl verta rinktis pirkti didmena būtent partsgarden.lt? Štai keletas argumentų:

Didelis pasirinkimas. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite daugiau kaip 3000 sodo technikos dalių, kurias galite įsigyti ir didmena. Mes prekiaujame žoliapjovėmis, traktoriukais, krūmapjovėmis, trimeriais, pjūklais ir visomis jų dalimis. Reikia pastebėti, kad turime didelę ir variklių bei jų dalių pasiūlą. Beje, didelę dalį prekių, kurias matote elektroninėje parduotuvėje, galite apžiūrėti ir atvykę į mūsų parduotuvę Kaune, Šilainių turgaus teritorijoje adresu žemaičių pl. 66, Kaunas.

Patraukli kaina. Tai itin svarbus argumentas, praktiškai visuomet nulemiantis sprendimą, kai iškyla dilema kurią iš dviejų identiškų prekių skirtinguose pardavimo taškuose rinktis. Be jokios abejonės, kad mieliau rinksitės visuomet tą prekę, kuri yra parduodama pigiau. Mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti Jums reikalingas prekes išties puikia kaina. Radote mūsų siūlomas prekes didmena kitur pigiau? Paskambinkite mums!

Profesionalumas. Neabejotinas privalumas – tai aukštos kvalifikacijos profesionalūs darbuotojai, kurie suteiks jums reikalingą informaciją apie jus dominančias prekes, pristatymo terminus ir atsakys į kitus kilusius klausimus. Laikomės nuomonės, kad kiekviena detalė yra svarbi – nuo pasisveikinimo iki prekės pristatymo ir konsultacijų klientui pradėjus naudoti prekę. Esame sau reiklūs ir skiriame didelį dėmesį profesionalumui. Todėl mums itin svarbu, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas suteikta paslauga ir tai leidžia mums džiaugtis vis augančiu ištikimų klientų ratu. Mūsų konsultantai mielai suteiks visą jums rūpimą informaciją tiek parduotuvėje Kaune (žemaičių pl. 66), tiek telefonu: +370 631 21112.

Nemokamas pristatymas. Tiems, kurie įsigyja prekių mūsų elektroninėje parduotuvėje partsgarden.lt už 80 Eu ir daugiau, prekes pristatome nemokamai. Tai dažnai išsprendžia nemenką galvosūkį tiems, kurie įsigyja didesnį kiekį sodo priežiūros technikos ir neturi galimybių jos nuvežti į reikiamą vietą bet kur Lietuvoje. O taip pat patogu ir tiems, kurie taupydami laiką mieliau lauktų pristatomų prekių į namus ar kitą pasirinktą tašką, nei vyktų atsiimti savo ar nuomotu transportu.

Pinigų grąžinimas. Pirkdami pas mus, net ir įsigiję didelį kiekį prekių, turite galimybę jas grąžinti ir tokiu būdu susigrąžinti sumokėtus pinigus per 30 kalendorinių dienų nuo prekės įsigyjimo datos. Tai reiškia, kad įsigiję netinkamas prekes, nusprendę pakeisti pradinį pasirinkimą ir įsigyti kitą prekę, galite ją greitai ir nesunkiai grąžinti ir įgyti kitą. O galbūt, pasikeitus situacijai, nei vieno, nei kito modelio prekė jau nebėra reikalinga? Tai taip pat nėra problema.

Saugus atsiskaitymas. Saugumas atsiskaitant internetu – dar vienas dalykas, kuriam teikiame itin didelę svarbą. Kadangi naudojame saugų atsiskaitymą, saugomą SSL sertifikatu, galite jaustis ramūs, kad sumokėti pinigai atsiskaitant už prekes pasieks mus užtikrintai ir saugiai. SSL kriptografinių protokolų pagalba užtikrinamas perduodamų duomenų saugumas nuo trečiųjų asmenų akių. Tai yra itin aktualu, ypatingai perkant prekes naudojantis internetu viešoje vietoje (pvz.: prekybos centre, kavinėje ir pan.), prie kurio gali prisijungti daug žmonių.

Kokybę garantuojantys prekės ženklai. Nors yra žmonių, kurie nėra linkę kreipti dėmesio į prekės ženklą renkantis reikiamą prekę, tačiau reikia pastebėti, kad dažnai į tai dėmesį atkreipti būtų pravartu. Kodėl? Visų pirma, žinomi prekių ženklai yra žinomi ne šiaip sau. Jie yra užsitarnavę vardą dėl kokybiškos, lūkesčius pateisinančios produkcijos. Tiesa, kad už juos galimai sumokėsite šiek tiek daugiau nei už nežinomos prekės ženklo produkciją, tačiau taip pat ir galėsite naudotis papildomomis naudomis. Tai reiškia, kad turėsite patikimą garantiją dėl kokybės, o jai pasibaigus, turėsite galimybę įsigyti ir originalių atsarginių dalių sodo technikai. Visgi, didelės skirties tarp žinomų ir nežinomų prekių ženklų daryti nederėtų. Kokybiškos ir ilgą laiką džiuginsiančios sodo technikos galite išsirinkti ir iš ne tokių žinomų prekės ženklų. Tai mielai padės Jums padaryti mūsų konsultantai.

Garantija. Parduodamoms prekėms taikoma garantijos terminas priklauso nuo konkrečios prekės. Nustatytą laikotarpį garantija galioja nuo jūsų prekės įsigijimo datos. Svarbu prieš pradedant naudoti sodo techniką įsigilinti į gamintojų pateiktą instrukciją, garantinį lapelį arba detaliai išsiaiškinti svarbius žinoti dalykus konsultuojantis su mūsų konsultantais. Kadangi dėl netinkamo prietaisų naudojimo, aplaidžios priežiūros ar nesėkmingo bandymo remontuoti prietaisą savarankiškai, garantija negalios.

Džiaugiamės gaudami pozityvius atsiliepimus apie mūsų siūlomas paslaugas ir jų kokybę. Malonu matyti augantį klientų ratą ir vis dažniau stebėti nebe pirmą kartą pas mus sugrįžtančius pirkėjus. Tikimės, kad mūsų elektroninėje parduotuvėje pateiktame asortimente rasite tai, ko ieškote. Jeigu susidursite su keblumais ar nerasite ieškomos prekės – užpildykite formą apie ieškomą prekę, arba kreipkitės į mus jums patogiu būdu – telefonu ar elektroniniu paštu.